Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світові індекси зросли на очікуванні уповільнення пандемії коронавірусу

Основні американські індекси 6 квітня зросли після тривалого зниження минулого тижня. Індекс S&P 500 виріс на 5,1%, Dow Jones збільшився на 5,2%, а NASDAQ – на 5%. Зростання показали індекси по всьому світу: британський FTSE 100 виріс на 3%, німецький DAX – на 4,2%, японський Nikkei 225 – на 4%, а гонконгський Hang Seng – на 2,2%.

Основною причиною зростання стало уповільнення поширення коронавірусу в Європі і зниження числа смертей через нього. Хоча у США число хворих продовжує зростати, це дає і американським ринкам надію на те, що в найближчі тижні поширення вірусу буде сповільнюватися. Крім того, число померлих в Нью-Йорку знизилося вперше за тиждень.

bezymyannyy.png

Контекст. «Зараз ринки, швидше за все, залишаться заручниками новин про те, скільки часу займуть відновлення бізнесу і повернення до нормального життя, – відзначає директор з інвестиційної стратегії компанії Oppenheimer Джон Штольцфус. – Ми очікуємо, що ринки продовжать торги при поєднанні страху, технічних чинників і невеселої надії, притому що базові показники затуманені невизначеністю, породженої вірусом».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини