Світові біржові ціни на кукурудзу досягли семирічного максимуму

Фото: AgroPortal

Фото: AgroPortal

Ф'ючерси на кукурудзу на біржі в Чикаго 9 лютого зростали другий день поспіль, додавши 0,3% і досягнувши нового семирічного максимуму ($5,66 за бушель) на тлі очікувань, що уряд США знизить прогноз щодо запасів на внутрішньому ринку через збільшення попиту з боку Китаю.

Про це пише Bloomberg.

dinamika-tsen-na-kukuruzu.png

Аналітики вважають, що Мінсільгосп США знизить оцінки запасів кукурудзи та сої на 11% і 14% відповідно у своєму щомісячному звіті про попит і пропозицію. Китай — найбільший виробник свинини — імпортує рекордні обсяги обох культур для забезпечення своєї галузі свинарства, що відновлюється.

Telegram Logo

Соєві боби з постачанням у березні подорожчали на 0,9% — до $14 за бушель.

На ринках інших сільськогосподарських культур ф'ючерси на ріпак у Парижі зросли на 0,8% — до 448,25 євро ($541) за тонну, подолавши семирічний максимум. 9 лютого Міністерство сільського господарства Франції знизило кошторис посівів на сезон 2021 року до найменшого з 1997 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Ф'ючерси на пшеницю на березень впали в Чикаго й мало змінилися в Парижі.

Додатково. Обсяг експорту зернових культур з України з початку 2020/21 маркетингового року станом на 6 січня склав 26,4 млн тонн, що на 16% нижче за торішній показник. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби.

Пшениці з початку сезону експортовано 12,5 млн тонн, що на 17% менше, ніж минулого сезону. Постачання ячменю залишилося на рівні минулого року і склало 3,77 млн тонн. Жита відправлено 1,7 тис. тонн (мінус 66%). Кукурудзи на зовнішні ринки за звітний період пішло 9,73 млн тонн (мінус 21%).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини