Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кропивницький суд зобов’язав проросійського агітатора вивчити пісню «Батько наш Бандера»

Суд зобов’язав харків'янина вивчити «Батько наш Бандера». Фото: twitter.com/oleksandrkolym

Суд зобов’язав харків'янина вивчити «Батько наш Бандера». Фото: twitter.com/oleksandrkolym

Районний суд міста Кропивницького зобов’язав 19-річного проросійського агітатора вивчити пісню «Батько наш Бандера» та низку творів українських письменників і поетів. Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга на своїй сторінці у Facebook.

19-річний підсудний із початком російського вторгнення приїхав із Харкова на Кіровоградщину й почав у соцмережах агітувати за «рускій мір».

Хлопця визнали винним у публічних закликах до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади (ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України). Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки без конфіскації майна. Однак на підставі ст. 75 ККУ його звільнили від відбування покарання та встановили йому випробувальний строк 2 роки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За цей час суд зобов’язав хлопця вивчити на пам'ять гімн України, пісню «Батько наш Бандера», вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну» та розділ Конституції про територіальний устрій. Окрім того, засуджений має прочитати повість Миколи Гоголя «Тарас Бульба» та роман Анатолія Дімарова «І будуть люди».

Коментарі

Всі новини