Суд заборонив Кабміну звільняти главу Приватбанку

Петро Крумханзл. Фото: УНІАН

Петро Крумханзл. Фото: УНІАН

Господарський суд Києва не задовольнив позов первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку до Кабінету міністрів щодо зобов'язання розірвати трудовий договір із головою правління Приватбанку Петром Крумханзлом.

Про це йдеться в рішенні суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно із судовим рішенням, Кабмін не має повноважень призначати або звільняти голову правління банку. Це прерогатива виключно наглядової ради банку.

Telegram Logo

За неперевіреною інформацією, на профспілку працівників Приватбанку можуть мати вплив колишні акціонери з ФПГ «Приват». Однак прямих доказів цьому немає.

Нагадаємо, що Печерський райсуд Києва відкрив справу проти голови правління Приватбанку Петра Крумханзла за позовом первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Профспілку працівників Приватбанку було зареєстровано в червні 2019 року. У листопаді 2019 року організація звернулася до суду, щоб визнати недійсними трудові контракти дев'яти членів наглядової ради фінустанови.

Наглядову раду Приватбанку очолює Шерон Иск'я, яка раніше була радницею Казначейства США та експертом-консультантом МВФ. У складі наглядової ради також Надір Шейх, Еран Кляйн, Себастіан Шьонайх-Каролат, Ольга Томаш, Роман Сульжик.

Представником держави за квотою президента в наглядовій раді Приватбанку є Юлія Мецгер, за квотою Кабміну — Артем Шевальов, за квотою Верховної Ради — Сергій Алексєєнко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини