Facebook Pixel

Суд визнав незаконним звільнення Насірова з посади голови ДФС

Роман Насіров на засіданні суду у березні 2017 року. Фото:УНІАН

Роман Насіров на засіданні суду у березні 2017 року. Фото:УНІАН

Шостий апеляційний адмінсуд постановою від 17 лютого визнав незаконним рішення Кабміну шодо звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби (ДФС).

Суд не задовольнив апеляцію Кабміну, ДФС та екснардепа Андрія Журжия на рішення Окружного адмінсуду Києва від 11 грудня 2018 року, яким було відмінено рішення уряду про звільнення Насірова, пердає «Інтерфакс-Україна»

Постанова про визнання звільнення Насірова незаконною набрала чинності з моменту прийняття, однак може бути оскаржена у Верховному Суді протягом 30 днів.

Telegram Logo

Згодом міністр юстиції Денис Малюська у Facebook пояснив, що провадження щодо поновлення на посаді та стягнення втраченого раробітку було припинене самим Насіровим. За його словами суд лише визнав незаконність розпорядження Кабміну.

Також Малюська зауважив, що у міністерстві чекають на повний текст постанови, щоб визначитися з подальшими діями та запевнив, що касаційну скаргу точно подадуть.

Контекст. Кабмін відсторонив Насірова з посади голови ДФС у березні 2017 року. Замість нього головою став виконувач обов’язків заступника голови ДФС Мирослав Продан. А 31 січня 2018 року уряд звільнив Насірова з посади.

Спеціальна антикорупційна прокуратура підозрює Насірова у зловживанні владою, зокрема в ухваленні кількох рішень щодо розстрочки ренти за користування надрами для компаній, близьких до Олександра Онищенка.

У листопаді 2017 року Окружний адмінсуд вирішив, що Насіров не повинен був аналізувати фінансовий стан фірм, підконтрольних Онищенку, що претендували на розстрочку платежів з рентної плати на понад 2 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини