Facebook Pixel

НАБУ відправило до суду справу проти нардепа від Слуги Народу Маріковського

НАБУ і САП направили до суду справу проти народного депутата України від «Слуги Народу» Олександра Маріковського. Його обвинувачують у недостовірному декларуванні криптовалюти на 24 млн грн.

Про це пише НАБУ.

Справа проти нардепа від «Слуги Народу» Олександра Маріковського: деталі

За даними НАБУ і САП, у 2020 році депутат задекларував криптовалюту вартістю 24,6 млн грн, яка начебто належала йому ще з 2019 року. Проте виявилося, що криптовалютний гаманець, який зазначив у декларації депутат, насправді ніколи йому не належав.

За даними антикорупційних органів, усі транзакції з придбання криптовалюти здійснювалися громадянами іншої держави, які не були пов’язані з депутатом. Судячи із того, що йдеться про декларацію за 2020 рік, подану 31 березня 2021 року, строк давності у цій справі, ймовірно, закінчується за два місяці.

Коментар Олександра Маріковського

Нардеп написав відповідь на звинувачення. де заперечує всі звинувачення.

Quote«2020 рік були допущені суттєві помилки в декларації. Проходив повну перевірку, вважав і досі вважаю, що діяв чітко в рамках закону. Відповідав швидко та чесно на усі уточнення, ходив на допити і так далі. Пройшов фізичний обшук, нічого не знайшли, окрім 2 телефонів, АКМ, гранати та криптогаманця. Саме це було вилучено. Інфо про підозру стала для мене повним шоком. Провини не визнаю, свою честь та гідність зможу захистити в суді. Ніколи не займався корупцією, нічого ні у кого не вкрав, не вивозив людей за бабки за кордон, не рішав за гроші питання, не наживався на війні. PS Такої уваги не шукав, але буду з достоїнством тримати усі виклики, які доведеться проходити», — написав нардеп.

Нагадаємо, що ВАКС продовжив запобіжні заходи проти народного депутата України, колишнього члена «Слуги Народу» Андрія Одарченка та члена фракції «За Майбутнє» Сергія Лабазюка.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉