Facebook Pixel

Хабар у Bitcoin: НАБУ і САП завершили розслідування проти нардепів Одарченка і Лабазюка

НАБУ і САП завершили розслідування проти народних депутатів України колишнього члена «Слуги Народу» Андрія Одарченка та члена фракції «За Майбутнє» Сергія Лабазюка. Їх підозрюють у спробі підкупі Мустафи Найєма та Олександра Кубракова.

Про це пише НАБУ.

У чому підозрюють нардепа Андрія Одарченка

Як повідомляє НАБУ, 21 листопада народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду у криптовалюті Bitcoin в еквіваленті 50 тис. дол. США.

В обмін на гроші нардеп просив сприяння в отриманні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США.

22 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід нардепу Андрію Одарченку у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в розмірі 15 млн грн.

23 листопада партія «Слуга Народу» виключила Одарченка зі своїх лав.

24 листопада Одарченко вніс 15 млн грн застави і вийшов із СІЗО.

У чому підозрюють нардепа Сергія Лабазюка

За даними НАБУ, Лабазюк звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 млрд грн. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії. Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України Лабазюк через довірену особу надав Найєму обіцяний відсоток у сумі $150 тис.

28 листопада Сергію Лабазюку ВАКС призначив 2 місяці арешту з альтернативою внесення 40,2 млн грн застави. А вже 29 листопада Лабазюк вніс заставу і вийшов із СІЗО.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉