Facebook Pixel

Статок найбагатших людей світу зменшився на $444 млрд за тиждень – Bloomberg

Фото: tsargrad.tv

Фото: tsargrad.tv

За поточний тиждень 500 найбагатших людей світу втратили сукупно $444 млрд у своїх статках, повідомило агентство Bloomberg. Більше за всіх постраждали засновник Amazon Джефф Безос, засновник Microsoft Білл Гейтс і власник групи люксових брендів Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) Бернар Арно — разом на $30 млрд. Оцінка статків мільярдерів знижується із-за падіння курсів акцій компаній.

При цьому втрати перевищили весь приріст, зазначений з початку 2020 року. В «мінусі» опинилися близько 80% найбагатших людей планети.

З тих, хто не входить до топ-10, найбільші втрати у засновника Tesla Ілона Маска — $9 млрд через падіння акцій компанії. Керівник Carnival Міки Арісон втратив $1 млрд через те, що на його круїзному лайнері Diamond Princess п'ять осіб загинули від ускладнень коронавіруса.

Telegram Logo

Контекст. 28 лютого індекс MSCI World (Morgan Stanley Capital International World Index – індекс, який відображає ситуацію на світовому фондовому ринку) показав тижневе падіння на 9,4% – останній раз щось подібне було в листопаді 2008 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини