Facebook Pixel

США скасували розпродаж нафти зі стратегічних резервів

Міністерство енергетики США скасувало раніше оголошений продаж сирої нафти в розмірі 12 млн баррелів зі Стратегічного нафтового резерву.

Про це йдеться в заяві прессекретаря Міністерства енергетики США Джесса Шиманскі.

«У світлі останніх коливань на світових нафтових ринках Міністерство енергетики США припиняє недавно оголошений продаж сирої нафти зі Стратегічного нафтового резерву (СНР)», — йдеться в заяві.

Виручка від продажу нафти з резервів мала бути спрямована на подальше обслуговування та модернізацію об'єктів СНР.

«Зважаючи на нинішній стан на ринках нафти, зараз – не найкращий час для продажу. Міністерство постійно відстежує та оцінює світові ринки нафти і повідомить нову інформацію в процесі, як будуть змінюватися ринкові умови», — зазначив Шиманскі.

Контекст. Учасникам ОПЕК+ не вдалося домовитися про подальше зниження видобутку нафти, щоб стабілізувати ціну на стратегічний ресурс. Унаслідок цього державна компанія СА Saudi Aramco запропонувала найбільші знижки на сиру нафту за останні 20 років і пообіцяла збільшити видобуток більш ніж на 2 млн барелів на день. Це призвело до значного зниження котирувань нафти до рівня $35 за барель.

Саудівська Аравія має можливість збільшити видобуток нафти з нинішніх 9,5 млн барелів на добу до 12 млн барелів. Росія має резерв з видобутку не більше за 0,5 млн барелів на добу. Таким чином, через кілька місяців такої політики СА може покрити більшу частку світового попиту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉