Facebook Pixel

Справа Коломойського: ВАКС відхилив апеляцію

Вищий Антикорупційний суд відхилив апеляцію Коломойського та залишив без змін запобіжний захід. Це тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 млрд гривень.

Про це пише Суспільне.

Хто хотів взяти Коломойського на поруки

До цього апеляція просила взяти Коломойського на поруки. Серед тих, хто зголосився допомогти олігарху, були колишній міністр культури Ткаченко, телеведучі «1+1» Мосейчук, Горбунов, Завгородній та інші представники телеканалу хочуть взяти Коломойського на поруки.

Також про готовність це зробити заявив головний раввин Дніпра Камінецький та військовий і позапартійний депутат Якименко.

Quote«Коломойський не буде імітувати свої хвороби, не буде звозити сюди автобусами якихось прибічників — у вас під судом ніхто не буде палити шини і калатати діжки…» — заявила у суді телеведуча «1+1» Мосейчук, беручи Коломойського на поруки.

Вона вважає, що Коломойський не буде шантажувати судову систему, якщо його звільнять з-під варти.

Quote«У нього є відчуття свободи і відчуття справедливості. Коломойський чи не єдиний зі списку Forbes, хто не кричав, а діяв», — заявив ексміністр культури Ткаченко.

У чому Коломойського звинувачують правоохоронці

7 вересня Детективи НАБУ за погодження керівника САП повідомили колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ «ПриватБанк» та п’ятьом членам організованої ним групи про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн.

Слідство встановило, що у січні-березні 2015 року Ігор Коломойський, кінцевий бенефіціар банку, на той момент голова Дніпропетровської обласної держадміністрації, розробив план заволодіння коштами ПАТ КБ «ПриватБанк» з метою подальшого фінансування підконтрольної офшорної компанії та збільшення власної частки у статутному капіталі банку.

Для цього банк штучно зобов’язали виплатити вказаній підконтрольній компанії понад 9,2 млрд грн під приводом нібито зворотного викупу власних облігацій за завищеною вартістю.

НАБУ кваліфікувало дії підозрюваних за статтями 191, 209, 366 Кримінального кодексу України. Директора департаменту міжбанківського дилінгу банку було затримано за ст. 208 КПК.

Також Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс Генерального прокурора відкрили справу проти олігарха за підозрою у заволодінні 5,8 млрд грн ПриватБанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉