Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не сподівайтеся на швидке відродження ринків – споживчі настрої українців погіршуються

Індекс споживчих настроїв за квітень впав на 9%. Фото: UBR

Індекс споживчих настроїв за квітень впав на 9%. Фото: UBR

Індекс споживчих настроїв в Україні в квітні 2020 року склав 66,2 пункту. Порівняно з березнем він впав на 9% або на 6,8 пункту. Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії Info Sapiens.

Індекс поточного стану зменшився на 18,4 пункту, до 48,8. Індекс очікуваної динаміки безробіття склав 168,9 пункту, що на 35,5 пункти вище показника березня.

З позитивного: індекс інфляційних очікувань знизився до 172,7, на 12,7 пункту за місяць. Покращилися очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих трьох місяців: на 7,2 пункту, до 146,8.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Схильність українців вірити в короткостроковість кризи (в перспективі одного року) і оптимізм щодо розвитку в наступні п'ять років утримує споживчі настрої від різкого падіння. В той же час найбільш вразливим до поточної кризи виявився індекс доцільності великих покупок: квітневе значення індексу є мінімальним з червня 2014 року. Падіння цього індексу свідчить про сильне відчуття невизначеності у споживачів і про стратегію обережної споживчої поведінки», – вважають аналітики Info Sapiens.

Контекст. За даними регулярного опитування НБУ, індекс очікувань ділової активності підприємств в квітні знизився до рекордно низького рівня – 29,9 (у березні було 45,8).


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини