Facebook Pixel

Працівники Google об'єдналися в профспілку через конфлікти з топменеджерами

Співробітники Alphabet та її дочірніх компаній об'єднались у профспілку Alphabet Workers Union (AWU), щоб ефективно боротися проти нерівності в оплаті праці, неетичних угод компанії та вирішувати інші завдання.

AWU вже має підтримку однієї з найбільших профспілок США і зараз до неї входять 225 співробітників Alphabet, пише The New York Times.

Особливість новоствореної профспілки в тому, що крім штатних співробітників до неї приймають також підрядників, які працюють за контрактом. Перспективи щодо залучення нових членів величезні, адже в Alphabet трудяться понад 130 тис. чоловік.

Співробітники Google вже кілька разів протестували проти дій роботодавця. Протести стосувалися сексуальних домагань топменеджменту і співпраці з Міноборони США з ряду проєктів.

Результатом боротьби стало припинення співпраці Google з Пентагоном у розробці дронів із відеоспостереженням. У жовтні 2019 року компанія відмовилася від контракту на хмарні послуги вартістю $10 млрд. З тих же причин компанії довелося припинити розробку пошукового сервісу Dragonfly з цензурою для повернення на китайський ринок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉