Facebook Pixel

Спалах коронавірусу на «Київхлібі»: епідеміолог розповів про загрози

Коронавірус не пошириться через готову продукцію «Київхлібу». Про це в коментарі The Page повідомив лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, керівник національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін.

«Ризику передачі коронавірусу через хлібобулочні вироби практично немає. Навіть ті люди, які працювали [на підприємстві — The Page] та інфікувалися, не могли поширити вірус через готову продукцію», — розповів він.

Епідеміолог додав, що ризик передачі коронавірусу через продукцію після випікання мінімальний, але слід зважати на умови зберігання продуктів.

Telegram Logo

«Потрібно розуміти, яка температура повітря була в приміщенні, де зберігалися хлібобулочні вироби, яка вологість там була. У приміщенні з сухим повітрям життєздатність збудника COVID-19 мінімальна», — додав він

Контекст. На підприємстві «Київхліб» зафіксовано спалах коронавірусу COVID-19. В одному з цехів заразилося понад половини співробітників.

Всього за останню добу в Україні зафіксували антирекорд нових випадків захворювання на COVID-19 — 1 453 випадки. Померло 33 особи, що також є антирекордом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини