Facebook Pixel

Соціальна активність українців знову почала знижуватися – дослідження

За жовтень надходження нових вакансій зменшилося на 8%. Фото: БелТА

За жовтень надходження нових вакансій зменшилося на 8%. Фото: БелТА

За останній тиждень жовтня пересування людей пішки або на автомобілі знизилося на 4%, а за місяць — на 14%. Такі дані наводить Центр економічної стратегії (ЦЕС).

treker0511.png

Робочі місця теж стали відвідувати рідше — падіння на 8% за місяць. На це можуть впливати кілька чинників: сезонне скорочення активності, нові карантинні заходи та обережність людей.

Після активного вересня дещо охолов ринок праці: за жовтень надходження нових вакансій зменшилось на 8%. Найбільше падіння зафіксовано в ресторанному та готельному бізнесі, а також в сфері обслуговування.

Telegram Logo
treker0511.png

Споживання електроенергії, скориговане за температуру зовнішнього повітря, за останній тиждень зросло на 3%, а з періоду закінчення жорстких карантинних обмежень — на 23%.

treker0511-1.png

Дані для дослідження надають компанії Google, Apple, Work.ua, Rabota.ua, ЛУН, «Укренерго», Dragon Capital і Приватбанк.

Додатково. 77% користувачів Мережі шукають в Google інформацію про покупку, яку вони планують зробити в фізичному або онлайн-магазині. Про це йдеться в результатах дослідження консалтингової компанії Ipsos.

Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи Національної академії наук опублікував дослідження про вплив коронавірусної кризи на бідність. Згідно з його результатами, за підсумками 2020 року до категорії бідних потрапить 45% населення України.

Коментарі

Всі новини