Facebook Pixel

У Мюнхені через снігопад скасували авіарейси

Снігопад, який накрив снігом південну Німеччину, Австрію, Швейцарію та Чехію, спричинив скасування та затримки авіа-, залізничного та автомобільного транспорту в регіоні.

Про це повідомляє Associated Press.

Тисячі пасажирів і водіїв застрягли в аеропортах, на вокзалах та дорогах через негоду.

Найбільше постраждав аеропорт Мюнхена, де були скасовані всі рейси в суботу. Про затримку і скасування авіарейсів повідомив також аеропорт Цюріха.

За повідомленням національної залізниці Німеччини, потяги до центрального вокзалу Мюнхена та з нього також були зупинені. Крім того, було повідомлення, що деякі пасажири в Мюнхені та сусідньому місті Ульм провели ніч на п’ятницю в поїздах через зупинку.

В Австрії та Швейцарії нові снігопади змусили владу бити на сполох через небезпеку сходження лавин. Провінції Тіроль і Форарльберг на заході Австрії підвищили рівень лавинної небезпеки до другого найвищого рівня після того, як в регіоні за ніч випало до 50 сантиметрів снігу.

У Чеській Республіці головна автомагістраль і деякі інші дороги були заблоковані на кілька годин, поїзди і громадський транспорт затримувалися і скасовувалися, а понад 15 000 домогосподарств залишилися без світла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉