Facebook Pixel

«Слуги народу» просять Зеленського ввести санкції проти корпорації «Рошен»

Народні депутати підтримали запит нардепа фракції «Слуга народу» Владлена Неклюдова до президента Володимира Зеленського про накладення санкцій на корпорацію Roshen («Рошен») за фінансування країни-агресора. Рішення підтримало 153 нардепи. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

З-поміж 153 нардепів, що підтримали звернення, 144 зі «Слуги народу», ще чотири з «ОПЗЖ», один із депутатської групи «За майбутнє», один із депутатської групи «Довіра» та троє позафракційних депутатів.

Цього тижня Неклюдов звинуватив Петра Порошенка в торгівлі з країною-окупантом. Він заявив, що, попри війну з Росією, Порошенко нібито й надалі постачає свою продукцію до РФ та заробляє на цьому. Таку заяву депутат зробив під час виступу з трибуни у Верховній Раді. Неклюдов наголосив, що дії Порошенка треба розглянути на засіданні Ради національної безпеки та оборони (РНБО), оскільки «діяльність корпорації «Рошен» загрожує національній безпеці».

Контекст. У січні 2016 року п'ятий президент Петро Порошенко передав свою компанію з виробництва солодощів Roshen сліпому трасту, довіривши управління нею Rothschild Trust. За 2020 рік Порошенко задекларував 152,4 мільйона гривень дивідендів від швейцарської компанії Sequent Schweiz AG, яка раніше називалася Rothschild Trust Schweiz AG.

Липецька фабрика Roshen у Росії припинила випуск продукції з 1 квітня 2017 року. Згодом росіяни заарештували 12 об'єктів нерухомості кондитерської корпорації Roshen у Липецьку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉