Facebook Pixel

SkyUp припинила продаж квитків на 15 маршрутів до Європи з Києва і Львова

Українська авіакомпанія SkyUp припинила продаж квитків на 15 маршрутів із Києва та Львова в країни ЄС, які пропонувала до покупки згідно з літнім розкладом.

Продаж скасований у системі бронювання квитків на маршрути з Києва з міжнародного аеропорту «Бориспіль» у ФРН. Зокрема:

  • Київ — Берлін,
  • Київ — Ганновер,
  • Київ — Нюрнберг,
  • Київ — Гамбург,
  • Київ — Дюссельдорф,
  • Київ — Мюнхен,
  • Київ — Штутгарт.

Також припинено продаж квитків на маршрути:

  • Київ — Копенгаген,
  • Київ — Стокгольм,
  • Київ — Острава.

З порту Львова припинено продаж квитків за такими маршрутами:

  • Львів — Аліканте,
  • Львів — Лодзь,
  • Львів — Бергамо,
  • Львів — Париж,
  • Львів — Прага.

У SkyUp відзначили, що ця оптимізація пов'язана з обмеженнями на в'їзд для українців до країн, куди планувалися польоти.

За даними компанії, пасажири, які придбали квитки на зазначені рейси через сайт авіакомпанії, отримають за них кошти на баланс в «особистому кабінеті». Їх також можна буде використовувати на покупку будь-яких квитків або додаткових послуг авіакомпанії. Або зберігати на балансі без обмежень у часі. Кошти можна буде вивести з балансу на картковий рахунок.

Якщо квиток був придбаний через агента з продажу авіаційних перевезень, потрібно звернутися за місцем його покупки для уточнення варіантів.

Подякувати 🎉