Проблемний Занзібар: SkyUp вдруге за місяць потрапив у скандал

Рейс SkyUp із Занзібару PQ 6974 затримався на 14 годин. Причиною цього стала поломка літака, тому туристи повернулися в Україну о 12:11 27 лютого замість 21:45 26 лютого.

Літак Boeing 737-900 із номером UR-SQI зробив планове дозаправлення в єгипетському Луксорі. Там і було виявлено несправність, передає avianews.

Через те пасажирам довелося всю ніч чекати на продовження польоту в терміналі. Їм дали воду та їжу, однак до готелів не заселяли. У SkyUp пояснили це тим, що єгипетська влада вимагає наявність щеплень від місцевих хвороб.

Telegram Logo

Варто зазначити, що це вже третій випадок довготривалої затримки рейсу авіакомпанії SkyUp на цьому маршруті.

Контекст. Уперше проблеми з рейсом із Занзібару виникли в середині лютого — тоді пасажири потрапили додому замість 13 лютого лише 16 лютого. Причиною затримки назвали специфіку роботи одного з клапанів заправки паливом. Через те авіакомпанія довго не могла погодити місце дозаправлення дорогою в Україну.

Удруге цей самий літак після вильоту з Києва до Занзібару 17 лютого повернувся до аеропорту Бориспіль через проблеми із системою кондиціювання. Після цього SkyUp відправила пасажирів іншим авіалайнером.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини