Facebook Pixel

Готелі з тарганами, без їжі та води: українські туристи застрягли у Занзібарі

Майже 180 українців не можуть вилетіти з Танзанії. Літак авіакомпанії SkyUp, який мав доставити туристів до України, зламався і поки що невідомо, коли саме відпочивальники зможуть повернутися додому.

Йдеться про рейс PQ6972, який мав вилетіти з Занзібару до Києва 13 лютого о 12:50 за місцевим часом, передає BBC News Україна.

Ситуацію підтвердили у МЗС та запевнили, що роблять все, щоб допомогти громадянам. За словами речника МЗС Олега Ніколенка, міністерство та посольство в Кенії працюють з туроператором, щоб він забезпечив громадян належними умовами перебування на час затримки та якомога швидше вирішив питання повернення.

Telegram Logo
Українці застрягли в Занзібарі. Фото: Facebook / Stanislav Kharchenko

Українці застрягли в Занзібарі. Фото: Facebook / Stanislav Kharchenko

Також пасажири повідомили, що серед туристів є й громадяни Білорусі.

Туристи застрягли в Занзібарі. Фото: Facebook / Stanislav Kharchenko

Туристи застрягли в Занзібарі. Фото: Facebook / Stanislav Kharchenko

Пасажири скаржаться, що їх поселили до жахливих готелів з тарганами у небезпечному районі Занзібару, а до цього їм узагалі доводилося спати на траві. Також їх не годують та навіть не дають води.

Водночас у SkyUp повідомили, що рейс PQ 6972 Занзібар — Київ не вилетів за розкладом через технічні проблеми. Літак був готовий здійснити рейс за розкладом, однак потрібно було отримати відповідні необхідні дозвільні документи від країн, чиї кордони ми перетинаємо.

Також у компанії зазначили, що її представники ведуть переговори з авіаційними органами країн, щоб отримати дозволи на проліт у їхньому повітряному просторі.

Quote«Кілька разів ми отримували усні запевнення щодо готовності надати дозволи. Тоді ми розпочинали підготовку до рейсу, зриваючи пасажирів з місця, однак в останній момент отримували відмову», — зазначили у SkyUp.

Якщо компанія не отримає дозвільних документів на виліт 15 лютого, то 16 лютого пасажири зможуть вилетіти в Київ нашим регулярним рейсом.

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини