Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сім'я Герег придбала земельну ділянку збанкрутілого «Амстора» на столичних Березняках

Мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» Олександра та Галини Герег перемогла в аукціоні з продажу земельної ділянки на Березняках у Києві.

Ціна перемоги — 227 млн грн за стартової ціни 105,8 млн грн. У торгах брали участь чотири компанії, повідомив керівник держпідприємства «Прозорро.Продажі» Олексій Соболєв.

Земельна ділянка була виставлена Укрексімбанком як заставне майно збанкрутілого товариства «Чумацький шлях», яке володіє ТЦ «Амстор» Вадима Новинського.

134418127-3480510262018532-7613746214625671288-n.jpg

Контекст. Цього року в системі «ProZorro.Продажі» було продано торговий центр мережі «Амстор» у Маріуполі, трансформаторна підстанція в Запоріжжі і три земельні ділянки в Полтаві, Одесі та Маріуполі. У всіх трьох аукціонах переміг один учасник — ТОВ «Мадера Девелопмент» глави Concorde Capital Ігоря Мазепи.

За земельні ділянки ця компанія запропонувала 56 млн грн, за трансформаторну підстанцію — 678 тис. грн, а торговий центр у Маріуполі обійшовся в 100 млн грн. 14 грудня ця ж компанія придбала на аукціоні за 456 млн грн кілька торгових центрів, земельних ділянок і торговельне обладнання мережі «Амстор» у Запоріжжі, Маріуполі, Мелітополі, Краматорську, Кременчуку, Бердянську, Одесі.

Concorde Capital могла купити нерухомість в інтересах третьої особи. Зокрема, нерухомість могла бути куплена в інтересах структур Вадима Новинського.

Торгова мережа «Амстор» була створена 2003 року в Донецьку місцевим бізнесменом Володимиром Вагоровським. Пізніше він долучив до партнерства колишнього акціонера МК «Запоріжсталь» Едуарда Шифріна та структури Вадима Новинського. Новинський отримав 70% мережі й масштабував бізнес на всю Україну.

2014 року 11 об'єктів нерухомості «Амстор» залишилися на непідконтрольних Україні східних територіях. На решті території України під вивіскою «Амстор» діяли 14 торгових центрів. На їхніх площах у середині 2015 року з'явилися нові якірні орендарі, переважно торгова мережа «Сільпо».

«Амстор» згенерував велику заборгованість за кредитами, що призвело до процедури банкрутства декількох юридичних осіб групи, деякі з них увійшли в стадію ліквідації. Ключовими кредиторами «Амстора» було визнано банки, а не компанії з фіктивною заборгованістю. За Укрексімбанком визнано права вимоги за кредитами на 1,8 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини