Facebook Pixel

Siemens покидає ринок росії

Російська філія Siemens AG ТОВ «Системс» планує до кінця лютого 2024 року самоліквідуватися. Причина — неможливість продовжувати свою звичайну діяльність, пов’язану з імпортом товарів у рф.

Про це пише dev.ua

У минулому році ТОВ «Системс» вторгувала понад $3 млн проти $66 млн у 2022 році.

Quote«На балансі компанії майже не залишилося активів, крім дебіторської заборгованості та грошових коштів на рахунках (у сумі — 843,6 млн рублів). Компанія нагадала, що у зв’язку із санкціями ЄС щодо росії Siemens AG у березні 2022 році призупинив нові замовлення і постачання в країну», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Siemens почав роботу в росії ще в середині XIX століття, співпраця не припинялася, зокрема в період СРСР.

Станом на кінець 2023 року в росії було зареєстровано 18 структур, пов’язаних із Siemens AG. Наразі частина з них ліквідована або перебуває в процесі ліквідації, частина — змінила власників.

Siemens AG, зокрема, займається операціями у сфері автоматизації та цифровізації для промисловості, інтелектуальної інфраструктури, транспорту, розподілених енергосистем.

Нагадаємо, що 1 серпня 2023 року у Севастополі було чутно вибухи біля Балаклавської ТЕЦ. В останній встановлено дві сучасні турбіни Siemens SGT5-2000E з підвищеним ККД нетто 53%. Саме через ці турбіни у 2017 році виник скандал, коли російські партнери Siemens без дозволу головного офісу поставили турбіни у тимчасово окупований Крим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉