Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ми повинні зупинити цю терористичну російську війну: Зеленський звернувся до ПА НАТО. Головне

Що Зеленський сказав у зверненні до Парламентської асамблеї НАТО. Фото: ukrinform.ua

Що Зеленський сказав у зверненні до Парламентської асамблеї НАТО. Фото: ukrinform.ua

У понеділок, 21 листопада, президент України Володимир Зеленський звернувся до Парламентської асамблеї НАТО. У своїй промові глава української держави нагадав, що наразі українці на полі бою відстоюють спільні цінності України та ЄС, а саме свободу, повагу до права і демократію.

Разом з тим він наголосив, що російські обстріли енергоінфраструктури України можна порівняти з застосуванням зброї масового знищення. Тому ЄС та НАТО повинні підтримати членство України, що дозволить зупинити російську тиранію.

Quote«Росія зробила ставку на геноцидну політику, і саме тому знищує нашу енергетичну інфраструктуру. «Вбити» електрику, водо- і теплопостачання зимою – а це є метою Росії – це поставити життя мільйонів людей під пряму загрозу. Це рівнозначно застосуванню зброї масового знищення – абсолютний злочин», — заявив Зеленський та закликав Європу визнати рф державою-терористом.

Основні тези зі звернення президента України Володимира Зеленського до ПА НАТО

Головне зі звернення президента України Володимира Зеленського:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • саме сьогодні в Україні відзначають дев’яту річниця початку Революції гідності. У 2013 році українці вийшли на вулиці своїх міст, щоб захистити право на європейський вибір;
  • українці наповнили потужною силою та новою енергією прапор ЄС та довели спільність цінностей;
  • ЄС і НАТО повинні підтримати європейську та євроатлантичну інтеграцію України й вона повинна стати поновправним членом обох альянсів, адже українці зараз на полі бою захищають наші спільні цінності;
  • відчуження України від Європи було несправедливим і протиприроднім, проте від нього нічого не залишиться й наші народи більше ніколи не будуть розділені;
  • українці зможуть захисти та повернути кордони об’єднаної Європи й більше жодна тиранія не зможе загрожувати їй;
  • все це вдастся зробити, якщо Україна та Європа об’єднаються та зупинять терористичну російську війну;
  • росія веде геноцидну політику, яка є абсолютним злочином;
  • всі країни Європи повинні визнати росію державою-спонсором тероризму, як це вже зробили Литва, Латвія, Естонія, Польща та Чехія;
  • потрібен дев'ятий пакет санкцій проти рф та обмеження експортних цін на російські енергоресурси;
  • Україні потрібно дати для захисту достатньо систем ППО і ПРО, а також надавати фінансову підтримку.

Володимир Зеленський запропонував Українську формулу миру

Президент України наголосив, що Україна має формулу миру, яка базується на повазі та захисті загальнолюдських цінностей, а також на міжнародному праві.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами Зеленського, ця формула є не лише формулою миру для України, також її можна назвати європейською та світовою формулою миру.

Quote«Від ядерної безпеки до відновлення нашої територіальної цілісності, від Трибуналу щодо злочину агресії росії проти України до протидії екоциду – у нашій Формулі все передбачено», — наголосив український президент.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини