Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дев'ять держав НАТО виступили за членство України в Альянсі

Заявка на членство в НАТО: хто підтримує Україну. Фото: Укрінформ

Заявка на членство в НАТО: хто підтримує Україну. Фото: Укрінформ

Президенти дев’яти країн Північноатлантичного альянсу з Центральної та Східної Європи виступили зі спільною заявою із категоричним засудженням анексії українських територій і закликом НАТО суттєво збільшити військову допомогу Україні.

Під заявою підписалися президенти Польщі, Чехії, Словаччини, Естонії, Латвії, Литви, Румунії, Чорногорії, Північної Македонії.

У заяві наголошується, що президенти восьми держав НАТО були в Києві вже під час повномасштабної війни та «на власні очі побачили наслідки російської агресії».

Quote«Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо спроб Росії анексувати будь-яку українську територію», – вказують вони.

Також президенти держав Центрально-Східної Європи висловили тверду підтримку рішенню Бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо майбутнього членства України в Альянсі.

Quote«Ми підтримуємо Україну в її захисті від російського вторгнення, вимагаємо від Росії негайного виведення військ з усіх окупованих територій і закликаємо всіх членів Альянсу суттєво збільшити військову допомогу Україні. Усі, хто скоює злочини агресії, мають бути притягнуті до відповідальності і постати перед судом», – підсумовується в заяві.

Як повідомляв The Page 30 вересня, президент Зеленський оголосив про підписання Україною заявки на пришвидшений вступ до НАТО і закликав західних партнерів втілити підготовлені Україною пропозиції гарантій безпеки, викладені в Київському безпековому договорі (Kyiv Security Compact).

Дії Кремля одразу засудили США та назвали шахрайською спробу росії анексувати українські території.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини