Facebook Pixel

Байден назвав росію шахраями та пообіцяв Україні зброю та підтримку

США засудили та назвали шахрайською спробу росії анексувати українські території на Сході та Півдні країни, заявив президент СШа Джо Байден.

Він підкреслив, що рф порушує міжнародне право, Статут ООН і всюди демонструє свою зневагу до мирних націй, повідомляє сайт Білого Дому.

Quote«Ви не помиляйтеся: ці дії не мають легітимності. Сполучені Штати завжди шануватимуть міжнародно визнані кордони України», — зазначив президент США.

Джо Байден запевнив, що Штати продовжуватимуть підтримувати зусилля України щодо відновлення контролю над своєю територією.

В тому числі, це відбуватиметься за рахунок військової допомоги та дипломатичних зусиль США для зміцнення позиції України у можливих переговорах про мир, заявив Байден.

Він нагадав, що США вже погодили пакет додаткової військової допомоги на безпеку в розмірі $1,1 млрд.

Quote«У відповідь на фальшиві заяви росії про анексію США разом із нашими союзниками та партнерами сьогодні оголошують про нові санкції», — заявив також Байден.

За його словами, ці санкції призведуть витрат фізичних та юридичних осіб — у росії та за її межами — які надають політичну чи економічну підтримку війні росії в Україні.

Quote«Ми згуртуємо міжнародну спільноту, щоб засудити ці дії та притягнути hосію до відповідальності. Ми продовжуватимемо забезпечувати Україну обладнанням, необхідним для самооборони, незважаючи на нахабні спроби росії перекроїти кордони свого сусіда», — підкреслив президент США.

Він додав, що з нетерпінням чекає на підписання закону від Конгресу США, який надасть додаткові $12 млрд на підтримку України.

Байден також закликав всіх членів міжнародного співтовариства засудити незаконні спроби російської анексії та підтримувати народ України стільки, скільки буде потрібно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉