Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Що трапиться з аккаунтом WhatsApp, якщо власник не прийняв нову політику конфіденційності

Вступили в силу нові умови угоди з користувачами WhatsApp. Фото: Antonbe / Pixabay

Вступили в силу нові умови угоди з користувачами WhatsApp. Фото: Antonbe / Pixabay

Сьогодні, 15 травня, вступили в силу нові умови угоди з користувачами месенджера WhatsApp. Перш за все, мова йде про оновлені правила політики конфіденційності, згідно з якими компанія може передавати частину даних користувача до Facebook. Якщо користувачі не погодилися їх прийняти, функціональність їх акаунтів буде поступово обмежуватися до тих пір, поки месенджер стане для них непотрібним.

Як повідомили в WhatsApp, користувачі, які не прийняли нові умови, не втратять свої акаунти або функції месенджера відразу ж 15 травня. Вони ще зможуть погодитися з новою політикою конфіденційності.

Мессенджер протягом ще декількох тижнів періодично нагадуватиме користувачам про необхідність прийняти оновлення. Потім прийде повідомлення, яке не можна буде відхилити.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Після отримання цього нагадування функціональність мессенджера буде обмежена, але не у всіх користувачів одночасно. У них більше не буде доступу до списку чатів, вони не зможуть здійснювати дзвінки і писати повідомлення — тільки відповідати на них.

Через кілька тижнів до аккаунту будуть застосовані нові обмеження: користувачі не зможуть отримувати вхідні дзвінки та повідомлення.

Підписуйтесь на нас в Google News!
184750185-779269142775113-4348043794675271825-n.jpg

Після закінчення 120 днів WhatsApp видалить акаунти, власники яких так і не прийняли нові правила політики конфіденційності.

Контекст. У мессенджере WhatsApp виявили нову уразливість: будь-якого користувача можна заблокувати без його відома — для цього потрібен тільки його номер телефону.

Що замість WhatsApp: чи існує в наш час надійний і захищений месенджер.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини