Facebook Pixel
IT

WhatsApp заявив, що не відмовиться від передачі даних користувачів до Facebook

Месенджер WhatsApp, який належить компанії Facebook, заявив, що продовжить суперечливе оновлення своєї політики конфіденційності, але надасть змогу користувачам приймати її «у своєму темпі», а також показуватиме банер із додатковою інформацією.

У січні WhatsApp повідомив, що готує нову політику конфіденційності, згідно з якою зможе передавати дані користувачів до Facebook і низки інших пов'язаних фірм.

Якщо користувач був не згоден із новими правилами, він міг втратити доступ до месенджера з 8 лютого. Але після масового обурення користувачів початок дії оновленої угоди відклали до 15 травня.

Контекст. На тлі скандалу месенджери-конкуренти Signal і Telegram заявили про збільшення кількості користувачів через їхню відмову користуватися WhatsApp.

За словами генерального директора Rakuten Viber Джамела Агауа, останнє оновлення WhatsApp — це «насміхання над поняттям приватності», яке демонструє неповагу до безпеки даних користувачів і самих користувачів.

Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що WhatsApp використовує в конкурентній боротьбі метод «прихованого маркетингу». У своєму Telegram-каналі Дуров написав, що редактори Wikipedia останнім часом виявили цілу низку публікацій ботами упередженої інформації в статті про WhatsApp.

The Page розбиралося, чи є в наш час надійний і захищений месенджер.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉