Facebook Pixel
IT

WhatsApp заявив, що не відмовиться від передачі даних користувачів до Facebook

Фото: iXBT

Фото: iXBT

Месенджер WhatsApp, який належить компанії Facebook, заявив, що продовжить суперечливе оновлення своєї політики конфіденційності, але надасть змогу користувачам приймати її «у своєму темпі», а також показуватиме банер із додатковою інформацією.

У січні WhatsApp повідомив, що готує нову політику конфіденційності, згідно з якою зможе передавати дані користувачів до Facebook і низки інших пов'язаних фірм.

Якщо користувач був не згоден із новими правилами, він міг втратити доступ до месенджера з 8 лютого. Але після масового обурення користувачів початок дії оновленої угоди відклали до 15 травня.

Telegram Logo

Контекст. На тлі скандалу месенджери-конкуренти Signal і Telegram заявили про збільшення кількості користувачів через їхню відмову користуватися WhatsApp.

За словами генерального директора Rakuten Viber Джамела Агауа, останнє оновлення WhatsApp — це «насміхання над поняттям приватності», яке демонструє неповагу до безпеки даних користувачів і самих користувачів.

Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що WhatsApp використовує в конкурентній боротьбі метод «прихованого маркетингу». У своєму Telegram-каналі Дуров написав, що редактори Wikipedia останнім часом виявили цілу низку публікацій ботами упередженої інформації в статті про WhatsApp.

The Page розбиралося, чи є в наш час надійний і захищений месенджер.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини