Злив даних у Facebook: користувачі WhatsApp масово йдуть у Telegram і Signal

Користувачі WhatsApp переходять до Signal і Telegram. Фото: pixabay / LoboStudioHamburg

Користувачі WhatsApp переходять до Signal і Telegram. Фото: pixabay / LoboStudioHamburg

Застосунки для обміну повідомленнями Signal і Telegram виявилися серед найскачуваніших користувачами. Як пише CNBC, це сталося після того, як нещодавно месенджер WhatsApp оновив політику конфіденційності.

За інформацією аналітичної платформи мобільних додатків Sensor Tower, з 6 до 10 січня 2021 року застосунок Signal у всьому світі встановили близько 7,5 млн разів, а Telegram — 5,6 млн.

Що стосується Telegram, то сервіс посів друге місце за кількістю завантажень у США. Так, з 6 січня застосунок встановили 545 тис. разів, його почали завантажувати після блокування в Twitter аккаунта чинного президента країни Дональда Трампа на тлі протестів у США і після того, як соцмережа Parler, якою користувалися його прихильники, видалили з App Store і Google Play.

Telegram Logo

Signal побило власний рекорд щодо завантажень за тиждень і навіть за місяць. Варто зазначити, що для того, щоб захистити розмови і повідомлення, сервіс використовує наскрізне шифрування на основі протоколу з відкритим вихідним кодом, практично не збираючи дані своїх користувачів.

Водночас віце-президент Apptopia зазначив, що, незважаючи на ці повідомлення, аудиторія WhatsApp не зменшилася.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. WhatsApp, яким володіє Facebook, представив оновлену угоду користувача, де попередив про передачу даних своїх користувачів материнській компанії з 8 січня 2021 року.

Після цього ряд компаній висловили обурення останнім оновленням. Так, у Rakuten Viber заявили, що це стало фінальним етапом приєднання застосунку до сім'ї Facebook. Засновник ж Telegram Павло Дуров заявив, що була помічена тенденція переходу користувачів WhatsApp в Telegram. На думку Дурова, це пов'язано зі зміною WhatsApp своєї політики конфіденційності. Відреагував на оновлення і президент Туреччини Реджеп Ердоган. Він відмовився використовувати WhatsApp.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини