Facebook Pixel

Шмигаль згоден на зняття санкцій з Януковича та його соратників

Олександр Янукович. Фото: antikor

Олександр Янукович. Фото: antikor

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у випадках, де санкції відіграли свою роль, а кошти і цінності повернули, то вони можуть завершити свою дію, відповідаючи на питання про можливе зняття санкцій з сина колишнього президента Віктора Януковича Олександра й інших соратників ескголови держави.

Про це він заявив на пресконференції щодо результатів засідання Ради асоціації Україна-ЄС, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Щодо політики, яка стосується санкцій, потрібно відзначити, що Європа залишається на твердих непорушних позиціях щодо підтримки України, зокрема, і в санкційній політиці. Санкції тривають. Що стосується окремих фізичних осіб, там, де санкції відіграли свою роль щодо цих осіб, кошти або цінності, які були вкрадені, — повернуті, звичайно, там санкції можуть завершувати свою дію».

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Він також додав, що зняття санкцій — це окрема процедура, яка підлягає окремому розгляду. І Україна і ЄС ведуть щодо цього діалог на професійному та законодавчому рівнях. Шмигаль також заявив, що введення Євросоюзом нового глобального санкційного режиму за порушення прав людини дозволить розширити санкційні списки ЄС.

Telegram Logo

Контекст. Раніше ЗМІ повідомляли, що дипломати Євросоюзу розглядають можливість зняття санкцій з декількох українців, які могли бути причетні до нецільового використання державних коштів. Йдеться про Януковича, його сина та інших соратників.

Коментарі

Всі новини