Facebook Pixel

Вбивства на Майдані: Київський суд зняв арешт з Януковича

Експрезидент – утікач Віктор Янукович. Фото: УНІАН

Експрезидент – утікач Віктор Янукович. Фото: УНІАН

Київський апеляційний суд скасував заочний арешт для експрезидента Віктора Януковича і направив матеріали справи для розгляду в суд першої інстанції, повідомили під час засідання суду, яке транслювала «Судова влада».

Рішення стосується справи щодо подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року, коли відбувався розстріл протестувальників.

«Апеляційну скаргу захисників... Януковича задовольнити частково. Визначення слідчого судді Печерського суду від 12 травня 2020 року, яким задоволено клопотання слідчого... і застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою скасувати... призначити новий розгляд у суді першої інстанції», – йдеться в рішенні суду.

Telegram Logo

Контекст. Рішення щодо утримання під вартою Януковича у справі про організацію масових вбивств на Майдані Печерський райсуд Києва виніс 12 травня 2020 року.

Раніше Печерський райсуд уже виносив рішення щодо заочного арешту Януковича. 4 травня 2020 року суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою у справі про узурпацію влади, задовольнивши клопотання Офісу генпрокурора.

В Офісі генпрокурора заявили, що заочний арешт Януковича дозволить почати процедуру екстрадиції та звернутися за дозволом на спеціальне розслідування.

Коментарі

Всі новини

Smart Talking. випуск 7

партнерський матеріал
спецпроєкт