Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Segway закриває виробництво. «Технологія майбутнього» пішла в минуле

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Компанія Segway через 20 років існування вирішила припинити випуск електроциклів. З 15 липня припинить роботу завод у Бедфорді, Нью-Гемпшир.

Історія Segway почалася 2001 року, коли було випущено перший електроцикл зі швидкістю 16 км/год за $5 тис. — на той час за такі гроші можна було придбати дешевий мотоцикл, передає Fastcompany.

Однак, за словами президентки компанії Джуді Кай, продажі гіроскутерів приносили лише 1,5% загального прибутку. І хоча пандемія COVID-19 негативно вплинула на виробництво, але вона не стала вирішальним фактором для його закриття. Основною причиною стали саме низькі продажі. За 19 років було продано лише трохи більше за 140 тис. Segway PT, хоча компанія планувала продати 100 тис. у перший рік.

Журнал Time 2009 року назвав Segway провалом десятиліття. Крім зависокої ціни, пристрій зіткнувся з тим, що в деяких країнах на нього вимагали окрему ліцензію через неможливість класифікувати його в рамках закону.

Головною причиною невеликих продажів стала якість і довговічність продукту.

«Я поговорила з декількома власниками старих Segway. Виглядає така техніка погано, нею користувалися 12 років і проїхали 100 тис. миль. Але сама машина все ще добре їздить», — розповіла Кай.

Саме тому старі користувачі електроциклів не поспішають пересідати на новіші моделі.

Однак компанія продовжить випускати електросамокати Ninebot-Segway. Наприкінці травня розробники презентували нову модель KickScooter E22, яка може розвивати швидкість до 20 км/год.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини