Facebook Pixel

СБУ знищила РЛС дальньої дії «Небо-У» в Брянській області

СБУ знищила РЛС дальньої дії «Небо-У» в Брянській області

СБУ знищила РЛС дальньої дії «Небо-У» в Брянській області

Дрони-камікадзе вразили радіолокаційну станцію (РЛС) дальньої дії в Брянській області рф, яка контролювала небо на 700 км углиб України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в Службі безпеки України.

Quote«Цього разу у росіян стало менше на один модернізований комплекс «Небо-У», який допомагав ворогові виявляти українські засоби ураження і підтримував бомбардувальники, що атакували КАБами українське прикордоння», — розповів співрозмовник агентства у вівторок.

За його словами, РЛС вартістю $100 млн вразили сім дронів-камікадзе літакового типу, внаслідок чого комплекс «Небо-У» виведено з ладу.

Quote«Завдяки ураженню цієї РЛС у ворога стало менше можливостей виявляти повітряні цілі вздовж північного кордону України. Радіолокаційна сліпота росіян допоможе нашим військам вести розвідку, запускати безпілотники та якісно використовувати армійську авіацію на цій ділянці», — наголосило джерело у спецслужбі.

Це вже другий комплекс «Небо-У», який знищило 13 Головне Управління військової контррозвідки СБУ — перший знищено в Білгородській області рф. Також нещодавно було виведено з ладу радіолокаційний комплекс «Каста-2Е2» поблизу тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉