СБУ виявила нову схему фальсифікації результатів ПЛР-тестів на коронавірус

Фото: СБУ

Фото: СБУ

Служба безпеки України заблокувала схему фальсифікації результатів ПЛР-тестів. Її організатори вступили в змову з приватними медичними установами та підробляли результати тестів з внесенням інформації в додаток «Дій вдома».

За інформацією спецслужби, зловмисники використовували відсутність належного контролю лабораторних досліджень.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори розмістили рекламу на онлайн-ресурсах про видачі термінових довідок з негативними результатами тестів. «Послугу» пропонували українським громадянам, які повернулися з-за кордону, для ухилення від обов'язкової 14-денний самоізоляції.

Telegram Logo

Співробітники СБУ задокументували виготовлення підроблених довідок про результати проведення ПЛР-тестів в чотирьох київських приватних лабораторіях однієї комерційної структури. Вартість «послуг» залежала від терміновості видачі довідки і досягала 1 тис. грн.

Під час обшуків в Києві правоохоронці вилучили:

  • документацію, зокрема, касові книги і квитанції;
  • сфальсифіковані довідки про результати ПЛР-тестів;
  • інші матеріали, що підтверджують проведення операцій.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Зараз тривають слідчі дії в кримінальному провадженні за статтями 190 (шахрайство) і 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

e0ovdu7x0ai2g0c.jpg

Додатково. Раніше The Page писало, як безкоштовно зробити тест на коронавірус, до кого звертатися і як проходить ПЛР-тестування.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини