Saudi Aramco знову стала найдорожчою в світі: допоміг обвал акцій технологічних компаній

Капіталізація Saudi Aramco оцінюється в $2,1 трлн. Фото: Arab News

Капіталізація Saudi Aramco оцінюється в $2,1 трлн. Фото: Arab News

Apple втратила звання найбільшої компанії світу за ринковою капіталізацією. За три дні ціна її паперів обвалилася майже на 15%.

Ринкова капіталізація компанії опустилася до $1,94 трлн. В результаті Apple повернулася на друге місце в рейтингу найдорожчих компаній світу, пропустивши вперед Saudi Aramco, ринкова капіталізація якої оцінюється приблизно в $2,1 трлн.

bezymyannyy.png

Акції Apple падають разом з іншими паперами технологічного сектора. Складений з акцій таких компаній індекс NASDAQ впав на 5%.

Telegram Logo

Особливо сильним обвал був 3 серпня. Експерти вважають, що однієї причини цього не було. Те, що сталося, відображає загальну ситуацію на ринку в умовах, коли акції технологічних компаній швидко росли при збереженні загальної нестабільності через пандемію COVID-19.

Також розпродаж акцій технологічних компаній з урахуванням її масовості може пояснюватися автоматизованими і алгоритмічними продажами — алгоритмічні системи вирішили продавати акції, які довго і значно зростали. До такого ж висновку могли прийти і деякі інвестори, які до цього скуповували акції технологічних компаній.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Ціна акцій Apple 2 вересня досягала позначки в $134. В результаті її капіталізація склала $2,3 трлн. Це більше, ніж сумарна капіталізація компаній, що входять в британський біржовий індекс FTSE 100.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини