Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Rozetka запустила власний бренд техніки — RZTK

Інтернет-магазин Rozetka запустив власний бренд техніки RZTK — бензопили, снігоприбиральна техніка, шуруповерти вже доступні в маркетплейсі.

Компанія концентрує увагу на продуктах для дому та присадибного господарства. У переліку пропонованої продукції генератори, мийки, бензопили та інші корисні в побуті механізми, повідомляє AIN.UA.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Дизайн логотипу виконано в кольорах і стилістиці Rozetka. Айдентику розробило агентство Fedoriv Agency. Сам бренд RZTK запущений під слоганом «перевірена і надійна альтернатива дорогим брендам» і орієнтується на масового покупця в низькому ціновому сегменті.

«RZTK — це новий унікальний бренд техніки, що поєднує в своїй продукції справжню німецьку якість, інноваційні корейські технології та доступні українські ціни», — йдеться на сторінці RZTK в facebook.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Товари RZTK знаходяться на гарантійному і сервісному обслуговуванні інтернет-магазину Rozetka, що здійснюватиметься в магазинах і пунктах видачі компанії.

З початку запуску франшизи Rozetka отримала більше 300 заявок від підприємців на відкриття пункту видачі товарів по всій Україні.

Раніше власнику Rozetka дозволили надавати платіжні послуги.

Коментарі

Всі новини