Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія провела найбільший випуск боргових зобов'язань за день

Росія провела найбільшу в історії емісію боргових зобов’язань

Росія провела найбільшу в історії емісію боргових зобов’язань

Через збільшення витрат на «оборону», росія здійснила найбільшу в історію емісію боргових зобов’язань за один день. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії за 19 листопада.

Борговий випуск росія здійснили 16 листопада 2022 року, залучивши 820 млрд рублів ($13,6 млрд).

Quote«Це важливо для росії, оскільки випуск боргових зобов'язань є ключовим механізмом підтримки витрат на оборону, які значно зросли після вторгнення в Україну», — повідомили у Міноборони.

рф збільшує витрати на «національну оборону»

Крім того, задекларовані витрати рф на «національну оборону» на 2023 рік заплановані на рівні приблизно 5 трильйонів рублів ($84 мільярди). Такі витрати більш ніж на 40% перевищує попередній план на 2023 рік, оголошений росією у 2021 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Експерти з Великої Британії вважають, що Міністерство фінансів Росії сприймає поточні умови як відносно сприятливі. Проте рф очікує все більшої невизначеності у фіскальному середовищі у 2023 році.

Контекст. росія витрачає великі кошти через своє бажання тероризувати українців, тому не дивно, що бюджет на «національну оборону» ворог вже витратив. Про це свідчить й те, що росія вже витратила 70% високоточних ракет. Крім того, остання масована атака України коштувала агресору майже $1,1 млрд.

Загалом, рф витратила $7,593 млрд на 1309 ракет, запущених з 24 лютого по Україні.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини