Росія заздалегідь попередила Туреччину про вихід із «зернової угоди», а зараз рф, Туреччина і Катар працюють над новою тристоронньою угодою, яка має прийти на зміну попередній.

Читайте також:
Україна розглядає новий маршрут «зернової угоди»
Про це свідчить службове листування між МЗС і посольствами росії та Туреччини з 21 липня по 8 серпня, яке є у розпорядженні Bild.
«Пропонується постачати російське зерно в бідні країни, переважно в Африці. Туреччина виступить як організатор, Катар — як спонсор поставок. Глава МЗС Туреччини Хакан Фідан просить росію відновити при цьому колишню зернову угоду, щоб зерно поставлялося і з України. Анкара також пропонує діяти під егідою ООН», — йдеться у повідомленні.
За даними Bild, нова угода може бути укладена вже цими вихідними в Будапешті. Для цього туди вже вилетів глава Татарстану Рустам Мінніханов. Туди ж прибуде і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH