Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія схиляє Україну до заключення мирової угоди. Нафтогаз спростував пропозицію

Російська Федерація запропонувала Україні укласти мирову угоду з метою вирішення усіх питань арбітражного суду. Голова Міненерго Росії Олександр Новак заявив про це на брифінгу, після завершення переговорів із заступником голови Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем, передає ТАСС.

«З російського боку, з боку «Газпрому» запропоновано українським партнерам розглянути можливість підписання мирової угоди», — сказав Новак.

Виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив у Facebook, що жодних пропозицій з російської сторони не надходило. Втім, якщо вони будуть, то їх обов’язково розглянуть.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Також ми можемо розглянути пропозиції щодо нового транзитного контракту за європейськими правилами, у якому в тариф додатково до повного покриття витрат з 2020 року буде закладена компенсація за невиконання «Газпромом» своїх контрактних зобов’язань у 2018 – 2019 роках» — додає Вітренко.

Згідно з рішенням двох арбітражних судів між компаніями на постачання і транзит газу «Газпром» винен «Нафтогазу» $2,8 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку директора, «Газпром» хоче, щоб Україна відмовилась від компенсації та повернулася у статус боржника, що не припустимо для України.

24 травня Газпром оскаржив в Апеляційному суді Люксембургу рішення від 12 березня про стягнення активів на користь «Нафтогазу». Суди заплановані у Люксембурзі та нідерландах на червень і грудень.

Сьогодні, Україна, Європейський союз та Росія домовились обговорити дату тристоронніх переговорів з газових питань у другій половині вересня. За словами Шефчовича консультації продовжуватимуться влітку в форматі телефонних розмов.

Коментарі

Всі новини