Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У рф дозволили передавати особисті дані громадян у Єдину біометричну систему без їхньої згоди

Громадянина попереджатимуть про передачу даних без його згоди. Фото: Pixabay

Громадянина попереджатимуть про передачу даних без його згоди. Фото: Pixabay

У Росії ухвалили закон, який дозволяє передавати особисті дані громадян у Єдину біометричну систему без їхньої згоди

Про це пише російський «Інтерфакс».

Відтепер персональні дані, які є у фінансових чи інших організаціях, можна буде передавати в Єдину базу біометричних даних без згоди суб'єкта персональних даних.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відповідні поправки до другого читання проєкту закону (946012-7) ухвалено на засіданні комітету Держдуми з інформаційної політики.

Так, законопроєкт доповнено нормами, спрямованими на оптимізацію функціонування єдиної інформаційної системи персональних даних, що забезпечує опрацювання, включно зі збиранням і зберіганням, біометричних персональних даних, їхню перевірку та передавання інформації про ступінь їхньої відповідності наданим біометричним персональним даним фізичної особи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Для забезпечення можливості використання технології біометричної ідентифікації та аутентифікації максимальною кількістю організацій пропонується передбачити можливість передавання зібраних в інформаційні системи фінансових та інших організацій біометричних персональних даних до Єдиної біометричної системи без отримання згоди суб'єкта персональних даних.

Водночас передбачається, що громадянина попереджатимуть про передавання його особистих даних без його згоди.

Громадянам буде надано можливість відмовитися від опрацювання своїх біометричних персональних даних у Єдиній біометричній системі, стверджують законодавці.

Передбачений законопроєктом механізм спрямований на якнайшвидше наповнення Єдиної біометричної системи біометричними зразками, необхідними для широкого застосування біометричних технологій, зазначають автори поправок.

Коментарі

Всі новини