Facebook Pixel

В Україні створять «білий список» артистів країни-агресора. Яку музику можна грати

В Україні мають намір створити так званий «білий список» російських виконавців, чия музика все ж зможе поширюватися в Україні.

Про це заявив заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко під час брифінгу.

Зокрема, до спику можуть потрапити артисти країни-агресора, які підтримували Україну та публічно засуджували війну.

Quote«Цього тижня було ухвалено важливі закони. Інформаційний простір, захист його підсилюється. Збільшення квоти на українську музику, обмеження для російських виконавців, обмеження для російських книжок. Встановлення «білих списків» російських виконавців, які зможуть, чия музика зможе все ж поширюватися в Україні», — наголосив Шевченко.

При цьому заступник міністра зазначив, що стосовно музики в Україні є аналітика, що мовні квоти фактично перевиконуються.

«Тобто кількість української музики з початку війни зросла дуже сильно, так само як і використання української мови в цілому. Тому ці квоти і ці правила, вони, можливо, навіть трохи відстають. З іншого боку, не обов'язково все зарегульовувати законами. Та в цьому питанні ми вважаємо що ця тема важлива, тому закон був потрібний і був на часі», — наголосив посадовець.

Як повідомлялося, Україна не згодна із заявами про нібито неможливість проведення в країні пісенного конкурсу «Євробачення-2023» і оскаржуватиме рішення про перенесення його проведення до іншої країни. Про це заявив міністр культури Олександр Ткаченко у відповідь на оприлюднену заяву Європейської мовної спілки щодо неможливості проведення «Євробачення-2023» в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉