Сьогодні на закритому засіданні Ради національної безпеки і оборони затвердили в якості основного на даний момент один з п'яти можливих сценаріїв реінтеграції окупованій частині Донбасу. Про це за підсумками засідання заявив секретар РНБО Олександр Данилов, повідомило hromadske.
Данилов зазначив, що не може розкрити ці сценарії, але назвав «ключові моменти», які обговорювалися:
- повернення в Україну полонених;
- припинення вогню;
- повернення контролю над усією ділянкою російсько-українського кордону;
- проведення місцевих виборів.
Секретар РНБО підкреслив, що всі п'ять сценаріїв передбачають повернення до складу України окупованих територій Донбасу.

«Президент їде на «нормандський» саміт, озброєний певною інформацією, яка буде використана в інтересах нашої держави», — сказав він.
Сценарії враховують різні підсумки саміту — якщо на ньому ні про що не домовляться, якщо домовляться частково або якщо домовляться повністю.
«Ніякої капітуляції, здачі національних інтересів не буде», — запевнив Данилов.
Контекст
Лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрінуться 9 грудня в Парижі.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також