Facebook Pixel

«Різник із Бучі» приймав парад 9 травня у Хабаровську: Відео

Колишній командир 64 мотострілецької бригади азатбек омурбеков очолив танкову колону на військовому параді у Хабаровську на честь 9 травня. Його звинувачують в організації масових вбивств українців під час російської окупації Бучі.

Про це повідомляють росзмі

Відео: «Різник з Бучі» на параді 9 травня у Хабаровську

Your browser doesn't support HTML5 video.

Що відомо про «Різника з Бучі» азатбека омурбекова

Він родом з Узбекистану. У 2000 році закінчив ліцей № 2 у місті Купіно Новосибірської області. А потім омурбеков закінчив Челябінський танковий інститут.

Під час боїв за Бучу, за даними веб-сайту громадянської журналістики InformNapalm, омурбеков керував 64 мотострілецькою бригадою. За словами біглих військових, омурбеков наказав стріляти по кількох машинах з цивільними, а також вбивати «всіх, у кого телефони знайдете». Його солдати грабували, гвалтували та вбивали мирних українців. Не жалів підполковник і «своїх» — під загрозою розстрілів наказував іти в атаку тих солдатів, які відмовлялися йти у бій.

Закритим указом президента російської федерації 2022 року «за мужність і героїзм, виявлені у виконанні військового обов'язку» присвоєно звання героя російської федерации.

Велика Британія та Євросоюз внесли омурбекова до списку санкцій як особу, відповідальну за військові злочини російської армії в Бучі.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉