«Реструктуризація держборгу нам сьогодні невигідна», — вважає Оксана Маркарова

Фото: «Новини Вінниці»

Фото: «Новини Вінниці»

Міністр фінансів Оксана Маркарова сказала, що Україна буде прагнути бездефіцитного бюджету. Про це вона сказала в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Також, за словами Маркарової, реструктуризація держборгу зараз невигідна, тому що вона дасть країні значно менше коштів, ніж будуть репутаційні втрати.

В цьому році держборг становить близько 60% від ВВП, на 2020 рік стоїть мета знизити його до 52%, а через два роки дійти до 40%.

Тому в наступному році дефіцит бюджету запланований у 2% ВВП, в нинішньому році він 3,2%. «Ми буде намагатися прийти до бездефіцитного бюджету, це дасть нам можливість вирішити всі наші боргові питання, і спрямовувати зароблені кошти на важливі і пріоритетні питання», — підкреслила міністр.

Додатково

Неоптімистичний проект. Чому не варто очікувати дива від консервативного бюджету-2020.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style