Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німецький виробник деталей для Leopard 2 розширив потужності. Розповідаємо чому

Танк Leopard 2. Фото: Flickr

Танк Leopard 2. Фото: Flickr

Компанія Renk, яка виробляє компоненти для німецьких танків Leopard 2 і французьких Leclerc, розширила штат співробітників і збільшила обсяги виробництва. Компанія очікує, що обіцянка Німеччини збільшити витрати на оборону призведе до зростання продажів у найближчі роки. Про це пише Bloomberg.

Торік Renk збільшила чисельність персоналу на 13% в очікуванні на виділення урядом спеціального фонду в розмірі 100 млрд євро на модернізацію Збройних сил.

Quote«Ми почали нарощувати темпи виробництва без конкретних замовлень, аби бути впевненими в тому, що ми добре підготовлені до моменту отримання замовлень», — повідомила головна виконавча директорка Сюзанна Віганд.

Вона очікує, що німецькі військові закупівлі, на які зазвичай припадає приблизно 10% продажів компанії Renk у сфері оборони, у майбутньому становитимуть дедалі більшу частину цього бізнесу.

Контекст. Власник Renk — компанія Triton Investment Advisers LLP — вивчає можливість продажу чи первинного публічного розміщення акцій компанії, яка може коштувати до 3 млрд євро. Ринкова вартість Renk складала приблизно 750 млн євро, коли приватна інвестиційна компанія придбала її у Volkswagen AG у 2020 році.

Уряд повільно ініціював замовлення на нові системи озброєнь, але зміна ставлення суспільства до Збройних сил після початку війни в Україні зміцнила політичну відданість Німеччини до збільшення видатків на оборону. Промислові аналітики очікують, що перші великі продажі буде здійснено цього року.

Quote«Люди стали більше розуміти необхідність національної оборони й те, що боєздатні Збройні сили коштують грошей», — сказала Віганд, додавши, що зміна громадської думки також зробила компанію привабливішим роботодавцем.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини