Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Португалія підтвердила намір передати Україні танки Leopard 2

Португалія передасть Україні певну кількість танків Leopard 2, які у неї є. Однак кількість і строки постачання поки невідомі.

Про це розповів прем'єр-міністр країни Антоніо Кошта, повідомляє Diario de Noticias.

«В цей час ми працюємо над тим, щоб мати можливість поставити деякі з наших танків. Я не знаю, скільки танків буде відправлено, але про це буде оголошено свого часу», – заявив він.

За словами кошти, зараз Португалія веде переговори з Німеччиною з метою отримати запчастини для ремонту деяких танків, наявних на озброєнні, які не використовуються через несправності. Ця логістична операція має на меті надати Україні «кілька танків», зазначив Кошта.

Водночас відповідаючи на запитання про найбільш ймовірний час, коли танки Leopard 2 можуть бути відправлені до України, голова португальського уряду зазначив:

«Рух, який відбувається в Європі, полягає в тому, щоб мати можливість мати всі ці засоби в наявності до кінця березня», – сказав Кошта.

На озброєнні португальської армії перебуває 37 танків Leopard 2A6.

Контекст. Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall передати Києву 88 своїх старих танків Leopard 1 після ремонту на суму 100 млн євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉