Рейтинг опитування Зеленського: як українці оцінили 5 питань президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Ідею президента Володимира Зеленського щодо всенародного опитування під час місцевих виборів 25 жовтня підтримують 42% українців, 22% ставляться до цього негативно, а 33% — нейтрально.

Про це йдеться в опитуванні соціологічної групи «Рейтинг», яке було проведено з 14 до 16 жовтня.

Telegram Logo

Найнегативніше до ідеї ставляться опитані старшого віку та виборці партії «Європейська солідарність», найпозитивніше — жителі південно-східних регіонів країни, сіл і малих міст, а також виборці партії «Слуга народу».

Варто також додати, що лише 60% опитаних знають про плани глави держави провести опитування, натомість 40% взагалі про це не чули. Більш обізнаними є мешканці міст і старше населення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!


«Рейтинг» проводила опитування населення України старше за 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Було опитано 5 тис. респондентів методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера.


Контекст. Декілька днів тому Зеленський анонсував проведення всенародного опитування в день виборів, 25 жовтня 2020 року. Українцям запропонують відповісти на п'ять запитань, але про які конкретно питання йдеться, спочатку було невідомо. Пізніше глава держави назвав перші два запитання. Згодом стало відомо і про інші.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини