«Наболіло». Зеленський назвав перше питання для опитування 25 жовтня

Фото: Офіс президента

Фото: Офіс президента

На всенародному опитуванні 25 жовтня українцям запропонують відповісти на питання, чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах. Всього буде п'ять питань.

Про це в відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський. «Воскресіння, 25 жовтня, приходь і вирішуй», — додав він. Що саме вирішувати, президент не пояснив, так як результати опитування не можуть мати юридичного значення.

Telegram Logo

За кілька годин до звернення Зеленського спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що всенародне опитування не може бути репетицією референдуму і не буде профінансовано за рахунок державних коштів. «Це може відбуватися за межами виборчої дільниці, як будь-яка інша ініціатива, як екзит-пол», — зазначив він.

За повідомленнями ЗМІ, зараз в Офісі президента опитування хочуть провести так: волонтери в наметах біля виборчих дільниць запропонують людям заповнити анкети з п'ятьма питаннями і варіантами відповідей «так/ні». Всього планується надрукувати 5 млн таких анкет. Питання ж фінансування цього заходу до сих пір залишається відкритим.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Зеленський анонсував проведення всенародного опитування в день місцевих виборів-2020. Українцям запропонують відповісти на п'ять запитань, але про які конкретно питання йдеться, відразу не було сказано.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини