Facebook Pixel

RegioJet анонсував запуск нового щоденного потягу із Праги до Чопа з січня 2024

Чеська залізнична компанія RegioJet анонсує запуск нічних потягів Прага Чоп з початку січня 2024 року, пропонуючи пасажирам зручний та ефективний спосіб подорожувати між столицями. Маршрут пролягатиме через прикордонний пункт Чорна-над-Тисою у Словаччині.

Про це повідомляє railjournal.com.

Потяг складатиметься з трьох вагонів і буде комфортним для пасажирів, оскільки матиме як спальні, так і місця для сидіння для 140 пасажирів, зокрема – 80 спальних та 60 для сидіння.

Розклад нового потягу Прага – Чоп від RegioJet

Потяги відправлятимуться щоденно з головного залізничного вокзалу Праги о 21:38 та прибудуть до Чопа о 10:35.

З Чопа вони вирушатимуть о 17:30 і прибудуть до Праги о 05:07.

RegioJet розширить залізничне сполучення в Словаччині та Угорщині на 2024

Згідно з інформацією, сполучення між Прагою та Кошице в Словаччині буде забезпечуватися щоденним рейсом потяга RegioJet Прага – Кошице – Гуменне, що може складатися із 18 вагонів. У розкладі на 2024 рік планується забезпечити сполучення в Чопі з внутрішніми рейсами «Укрзалізниці».

Чеський RegioJet планує спільно з «Укрзалізницею» забезпечувати зв'язок між Прагою та Чопом, оплачуючи плату за доступ до колії департаменту управління інфраструктурою «УЗ».

Крім того, в планах RegioJet – розширення міжнародних маршрутів, зокрема з'єднання України з іншими столицями Центральної Європи. Планується сполучення з Відня до Чопа через Будапешт та прикордонний пункт Захонь в Угорщині.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» запускає новий маршрут до Будапешта та Відня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉