Facebook Pixel

Ракети рф зруйнували термінал сінгапурської «Дельта Вілмар» в порту Південний

Увечері 19 квітня 2024 російські ракети в порту «Південний» атакували два термінали з перевалки агропродукції. Про це заявив в Мінінфраструктури України.

Quote«Коли я готувався до цієї розмови, вони завдали удару по морському порту «Південний» в Одеській області. Кілька ракет влучили по портовій інфраструктурі, не лише українській, а й по сінгапурській», – розповів Володимир Зеленський, Президент України, під час позачергового засідання Ради Україна–НАТО.

Один зі зруйнованих терміналів належить сінгапурській компанії «Дельта Вілмар». Компанія працює в Україні з 2004 року і має кілька заводів з переробки агропродукції, уточнили в міністерстві.

Quote«Це понад $300 млн інвестицій та майже 1000 робочих місць», – підкреслили в міністерстві.

Мінінфраструктури нагадує, що росія здійснила вже 39-ту атаку по портах Одещини. Тут пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб.

Quote«З часів як росія вийшла з зернової угоди, вона систематично атакує порти з метою припинити експорт української агропродукції на світові ринки. Лише сильні системи ППО здатні зупинити агресора в своїх намірах знищити портову інфраструктуру і підірвати продовольчу безпеку світу», – підкреслюють в Мінінфраструктури.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉