Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Верховна Рада не відтермінувала введення касових апаратів для ФОП

Верховна Рада не включила законопроєкт про відтермінування обов'язкових касових апаратів для ФОП (фізичних осіб-підприємців) у порядок денний позачергового засідання 17 грудня.

Про це повідомляєьться на сторінці законопроєкту № 6376 сайту ВР.

Голосування щодо включення цього питання до порядку денного набрало лише 102 голоси за необхідних 226.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Законопроєкт регламентував відтермінування запровадження обов'язкових касових апаратів для ФОП — платників єдиного податку другої — четвертої груп.

Розгляд законопроєкту ініціювали переважно депутати груп «За майбутнє» та «Довіра», а також кілька депутатів із фракцій «Слуга народу», «Батьківщина» та «Опозиційна платформа — За життя».

Підписуйтесь на нас в Google News!

З 1 січня 2022 року набирає чинності закон, згідно з яким використання касових апаратів стане обов'язковим для всіх ФОП, які здійснюють розрахункові операції. Ця норма не стосується тих ФОП, які такі операції не проводять.

Контекст. Днями у ВРУ зібрали підписи для розгляду питання щодо відтермінування фіскалізації ФОП.

Нагадаємо: Кабмін планує збільшити податки для ФОП. Головна причина такого рішення — ухилення від сплати податків підприємцями, які мають великі прибутки, але попри це вони й далі сплачують єдиний податок.

З 1 січня 2022 року в Україні всі фізособи-підприємці 2 — 4 груп зобов'язані використовувати в роботі касові апарати (реєстратори розрахункових операцій, РРО). Виняток становлять ФОП першої групи та ті, які працюють із бізнесом без проведення розрахункових операцій.

Коментарі

Всі новини

Ігристе Made in Ukraine

style