Facebook Pixel

В Україні розгорнуть виробництво німецьких БпЛА

В Україні розгорнуть виробництво німецьких БпЛА

В Україні розгорнуть виробництво німецьких БпЛА

Німецький виробник безпілотників Quantum-Systems відкриє виробництво і центр розробок в Україні. Про це повідомила пресслужба компанії.

Угоду про створення нового підприємства підписали під час візиту німецької делегації на чолі з віцеканцлером і федеральним міністром з питань економіки та кліматичних питань Робертом Габеком в Україну.

Передбачається, що до кінця року на заводі працюватимуть близько 100 людей.

Безпілотник Vector

Безпілотник Vector

Quantum-Systems інвестує у нове виробництво до шести мільйонів євро протягом наступних двох років.

Quote«Україна довіряє нашим системам з початку війни. Власним заводом ми хочемо висловити нашу довіру до України та наше переконання, що майбутнє безпілотних технологій пишеться саме тут», — зазначив генеральний директор Quantum Systems Флоріан Зайбель.

Наразі Quantum-Systems виробляє безпілотники подвійного призначення на трьох підприємствах для цивільного та державного секторів. На виробництві задіяні приблизно 250 працівників.

Очікується, що нове підприємство збільшить виробничу потужність компанії до 1000 безпілотників на рік, включаючи виробництво запасних частин.

Безпілотники середнього радіуса дії Vector компанії Quantum-Systems експлуатуються в Україні з травня 2022 року.

Наразі за фінансування урядом Німеччини було надано 212 систем. У компанії повідомили, що до кінця року в Україну очікується поставка 500 БПЛА.

Очікується, що нове підприємство збільшить виробничу потужність до 1000 безпілотників на рік, включаючи виробництво запасних частин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉